DRODZY RODZICE!

ZAPRASZAMY WASZE DZIECI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2021/2022.

PRACĘ ROZPOCZYNAMY JUŻ OD  01 WRZEŚNIA 2021R. (ŚRODA) W GODZ. 6.30 – 16.30.

W PRZEDSZKOLU W TYM DNIU ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYCH. DLA DZIECI (NIE MA UROCZYSTEGO ROZPOCZĘCIA ROKU).

Nasza placówka będzie funkcjonować zgodnie  z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 19 listopada 2020 r. (V aktualizacja)  nadal obowiązującymi w tym roku szkolnym. W związku z tym prosimy o przestrzeganie następujących zasad :

·       dzieci do przedszkola są  przyprowadzane/ odbierane przez jednego rodzica bądź opiekuna zdrowego, bez objawów chorobowych

·        wchodzący do przedszkola rodzic/ opiekun zasłania usta i nos maseczką, dezynfekuje ręce

·       w szatni należy utrzymywać dystans społeczny 1,5 m w stosunku do pracowników, innych rodziców i dzieci.

·       rodzic/opiekun sprawnie rozbiera dziecko w szatni i odprowadza je do sali

·       do przedszkola może uczęszczać wyłącznie zdrowe dziecko, bez objawów chorobowych

·       dziecko przy przyprowadzaniu do przedszkola będzie miało dokonywany pomiar temperatury w obecności rodzica i za jego zgodą (pisemne oświadczenie do podpisu w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do placówki)

Wierzymy, że ten rok szkolny będzie ciekawy i pełen przygód w życiu naszych przedszkolaków. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie.

Dyrekcja oraz kadra przedszkola życzy dzieciom uśmiechu, dobrej zabawy i radości podczas pobytu w przedszkolu a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

Maluch

Przedszkole Niepubliczne „AKADEMIA MALUCHA” powstało z myślą o tych wszystkich Rodzicach, którzy chcą aby ich dzieci uczestniczyły w zajęciach odpowiednich do ich wieku gwarantujących prawidłowy rozwój emocjonalny, wszechstronny rozwój intelektualny, pod troskliwym okiem opiekunów w małych grupach, a także chcą zapewnić im różnorodność zajęć dydaktycznych i dodatkowych.

Subscribe to Our Newsletter

[mc4wp_form]