Nowa siedziba Przedszkola Niepublicznego Akademia Malucha

Nowa siedziba Przedszkola Niepublicznego Akademia Malucha stała się faktem.

Stara willa przy ulicy Belzackiej 29 godnie spełniła swoją rolę, ale czas na zmiany. Dotychczasowa siedziba została zastąpiona nowoczesnym budynkiem przy ulicy Wojska Polskiego 87. Jego adaptacja dla potrzeb przedszkola i przeprowadzka trwały całe wakacje. Tak, więc przedszkolaki duże, małe i te najmniejsze rozpoczęły nowy rok szkolny 2018/2019 w pachnących jeszcze farbą murach nowej placówki. Duże, jasne sale oświetla uśmiechnięte od ucha do ucha słońce, którego promienie wpadają przez wielkie okna, aby przywitać się z nowymi i starszymi nieco przedszkolakami Akademii Malucha.

Budynek jest dwukondygnacyjny. Na parterze „zamieszkały” dzieciaki dwu i trzyletnie, natomiast piętro stało się miejscem dla starszych dzieci, w tym także dla grupy sześciolatków. Nowa siedziba przedszkola ma 690 metrów kwadratowych powierzchni.

W poniedziałek, 3 września 2018 roku, nowy rok szkolny przywitała ponad setka dzieci. Oprócz przestronnych sal edukacyjnych, przedszkole dysponuje również zapleczem kuchennym i sanitarnym. W salach, na półkach zagościły nowiutkie zabawki, klocki, pomoce dydaktyczne mające za zadanie umilać czas naszym maluchom. Na tak olbrzymiej powierzchni znajdzie się miejsce dla każdego dziecka.

Zapraszamy, więc gorąco rodziców ze swoimi pociechami, mamy jeszcze parę wolnych miejsc.!!!

Wierzymy, że ten rok będzie ciekawy i pełen przygód w życiu naszych przedszkolaków.

O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Dyrekcja oraz kadra przedszkola życzy dzieciom uśmiechu, dobrej zabawy i radości podczas pobytu w Akademii Malucha  a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

Maluch

Przedszkole Niepubliczne „AKADEMIA MALUCHA” powstało z myślą o tych wszystkich Rodzicach, którzy chcą aby ich dzieci uczestniczyły w zajęciach odpowiednich do ich wieku gwarantujących prawidłowy rozwój emocjonalny, wszechstronny rozwój intelektualny, pod troskliwym okiem opiekunów w małych grupach, a także chcą zapewnić im różnorodność zajęć dydaktycznych i dodatkowych.

Dodaj komentarz

Subscribe to Our Newsletter

[mc4wp_form]